facebook
Úvod > Markýzy

Markýzy

Clony s kloubovými rameny - AZUR

Markýzy PísekAZUR je sluneční clona s dokonalým konstrukčním řešením. Základním prvkem konstrukce je nosný ocelový profil 35 x 35 mm, pomocí kterého je clona kompletně sestavena. Kloubová ramena uchycená na nosném profilu zajišťují optimální napnutí vysouvané látky. Možná je montáž na stěnu i na strop, umístění ramen je pouze pod látkou, sklon je při montáži nastavitelný od 5° do 85°. Konstrukce je lakovaná technologií vypalovaných práškových barev, v barvě bílé RAL 9010. Látky jsou vyrobeny ze 100% akrylového vlákna a vyznačují se dlouhou životností a stálobarevností. Výběr látek je z velkého množství moderních vzorů.
 

Vlastnosti:

  • Cenová dostupnost
  • Velmi dobrá funkčnost a spolehlivost předurčují AZUR pro zastínění teras rodinných domů.
  • Krátký čas montáže, jelikož kompletní sestavení a nastavení je provedeno ve výrobním závodě.
     

Kazetové clony - Tendabox

Tendabox je kompaktní sluneční kazetová clona dokonalé konstrukce se zajímavým tvarem a moderním designem. Při její konstrukci byly využity desetileté technické zkušenosti a nejnovější poznatky v tomto oboru. Estetický vzhled výrobku tvoří zaoblený tvar kastlíku a předního profilu. V zasunutém stavu Tendabox optimálně chrání použitou látku a ostatní mechanismy konstrukce a tím výrazně prodlužuje životnost celého výrobku. Na stranách umístěné obě upevňovací konzole umožňují jednoduchou montáž a nastavení od vodorovného do svislého sklonu výsuvu. Výrobek je možný lehce obsluhovat klikovým mechanismem nebo komfortním motorem intelliMot případně powerFlex. Při výběru výrobku lze vycházet z více jak 150 látkových vzorů a mnoha dalších barev konstrukce. Tendabox splní i nejnáročnější požadavky na estetický vzhled a dlouhou životnost.

 

 

Pro bližší informace nám   zašlete dotaz .     FRAMI CZ, s.r.o.gulickhhc.com/drugs/erectile-dysfunction/ inhouse pharmacy coupons inhouse pharmacy coupon silagra vs viagra
FRAMI CZ,s.r.o., Samoty 2124,397 01 Písek, tel.607516223,e-mail: frami@frami.cz
  Mapa webu  |  Copyright © 2021 FRAMI CZ, s.r.o • web by INT 2021